Tým seznamky

Duše milenců


Na počátku je láska Duše...
díky ní vzniká každý pár
seznamka slouží jednoduše
důstojnější je snad víc než bar :-)

 

S čím Vám může Duše pomoci: 
Je na Vás s čím se na ní obrátíte. Čím víc jste s ní v ale kontaktu, tím lépe.

Kontakt:
Svou Duši můžete kontaktovat kdykoliv přímo ve svém srdci :-). Duši Vašeho partnera můžete nejsnáze oslovit skrze svou vlastní Duši.

 

Květa Kolouchová

Tvůrkyně, majitelka a jednatelka

Najít životního partnera, s kterým Vás život bude bavit, je skvělé. Přála bych si, aby na Zemi bylo více šťastných párů a více lásky. Taková situace totiž vytváří harmonické podmínky pro život našich dětí a to z dlouhodobého hlediska pozvedává vědomí na planetě. Věřím, že cesta ke celosvětovému míru vede skrze šťastné a milující se páry. Láska je nejmocnější síla ve vesmíru. Videoseznamka Světlo Srdce je tedy malý střípek ve velké vizi. 

Moje motto: "Pokud chceš něco, co jsi nikdy neměl/a, udělej něco, co jsi nikdy neudělal/a"

S čím Vám mohu pomoci:
Momentálně se vším co se seznamky týká. Máte otázky? potřebujete s něčím pomoci? Chcete nám dát zpětnou vazbu či podnět ke zlepšení? Máte zájem o spolupráci? Nyní vše směřujte na mě.
Dále pro Vás tvořím meditace, on-line kurzy a živé akce. Nechte si zdarma zaslat e-book: Rozpustit překážky a najít partnera svých snů

Kontakt
info@svetlosrdce.cz
kolouchova.kveta@seznam.cz
www.pracenasobe.cz
www.kalendarsily.cz

 

Petr Kalina

Programátor a tvůrce

Několik svých partnerských vztahů jsem navázal přes seznamku - ne přes tuto naši, ta v té době ještě neexistovala :-) Tenkrát jsem si říkal, proč jsou v seznamkách některé věci tak, jak jsou, když by bylo možné je udělat mnohem lépe :-)

Takže když jsem byl před časem osloven s možností podílet se na vybudování nové seznamky, byl jsem nadšen - tím spíš, že vize budoucích majitelů naprosto odpovídala představě, jakou jsem měl o super seznamce já :-)

S čím Vám mohu pomoci:

Mám na starosti funkčnost webu, pokud něco v tomto směru nefunguje, napište mi.

Pokud máte zájem o vytvoření internetové aplikace jakéhokoli typu, od nejmenších osobních stránek až po velké firemní informační systémy, rád jsem Vám k dispozici :-)


Kontakt:

info@petrkalina.cz
www.petrkalina.cz

 

Lubomír Čenovský

Grafik, 3D grafik a video-editor

Mým hlavním záměrem zde bylo pomoci mé milované sestře Květě uskutečnit tento velmi zajímavý projekt.
Seznamce velmi fandím a přeji všem lidem, kteří se sem zaregistrují, aby našli to, co hledají.

Moje motto: Šťastnými nás činí cesta, nikoliv cíl. Proto stále hledám a nacházím nové destinace, kam směřuji.

S čím Vám mohu pomoci:
Mým hlavním zaměřením a zároveň vášní je vytváření 3D modelů a vizualizací.
Takže pokud byste měli zájem o tento druh spolupráce, napište mi.

Kontakt:
lubomir.cenovsky@seznam.cz
www.lubomircenovsky.net 

 

Stanislav Fiala

Konzultant pro bezpečnost

Pro svou sestru Květu jako správný starší brácha mám spoustu poznámek jak věci mají být správně a čemu se raději vyvarovat v tom podivném světě jedniček a nul, které jsou schované pod tím vším, co zde vidíte jako skvělý projekt seznamky.

Motto: Já jsem vám to říkal :-) apropo náhoda neexistuje.

Kontakt:
Bude-li potřeba, kontaktujte prosím moji sestru Květu :-)

 

Pavel Hrych

Grafik a tvůrce loga

Kvality, na které se zaměřuji v grafickém designu, jsou důležité i v mém životě: přímá komunikace, nacítění se, vystižení podstaty, originalita a smysl pro krásu. 

Motto: 
nádech a výdech 

S čím Vám mohu pomoci:
Se vším, co se obvykle řadí pod pojem grafika - od tvorby loga přes tiskové materiály, webdesign a další nositele vizuální komunikace až po zpracování reklamních kampaní. Budete-li potřebovat dobrý grafický nápad, zavolejte.

Kontakt:
www.logofogo.cz
tel.: 602 62 07 08
pavel@logofogo.cz

 

Robert Policar

Astrolog a poradce pro rozvoj osobnosti

V mém životě jsem poznal mnoho způsobů, jak přistupovat k různým životním situací. V tomto ohledu sehrála velmi důležitou roli Astrologie, která mi neustále přináší stále větší porozumění mému životu a životu druhých. Proto se stala v mé práci "úhelným kamenem" a neustálým laskavým poradcem. Zvláště ve vztazích k druhým lidem přináší důležité vhledy, které vnímám jako nedocenitelné a díky tomu je můj život značně jednodušší. Jsem hluboce přesvědčen o tom, že správné pochopení motivace našich nejbližších, často působí zázraky a mnoho nedorozumění jednoduše zmizí. Proto jsem velmi vděčný, že budu moci na této seznamce pomoci k větší harmonii a pochopení mezi lidmi. Viz Tři světla.

Co Vám mohu nabídnout:
Tři Světla, Osobní i partnerský rozbor na základě Astrologie a další. 
 
email: info@Moreinspirace.cz
tel.: 731 059 621
 

Robert Rambousek

Fotograf a kameraman

Jsem rád, že vznikl projekt videoseznamky, který jistě pomůže mnoha lidem k seznámení. V dnešní době, kdy každý hledí na čas, efektivitu a peníze je to jedna z nejlepších možností, jak se seznámit.
V textu profilu se dozvíte mnoho informací, ale důležitější je mluvený projev a vizuální vjem, z kterého můžete zjistit, jak Vám někdo tak říkajíc sedí, nebo ne. 

Motto: „Mám rád čistotu a harmonii... ve fotografii, hudbě, v domě i ve vztazích“

S čím Vám mohu pomoci:
Pro videoseznamku Světlo Srdce Vám mohu pomoci vyrobit krátké video a profilovou fotografii. Natáčení a focení probíhá v ateliéru v centru Prahy, délka je 1 hod i s vypálením DVD. Během této doby budete mít dostatek času na to, aby jste si zkusili nanečisto svoji řeč, kterou můžete číst, nebo odříkat z patra. Natočíme několik variant a Vy si potom vyberete tu nejlepší. Na času a termínu se dohodneme telefonicky.

Kontakt:
www.robertrambousek.com
info@robertrambousek.com

 
přihlášení zapomenuté heslo