Jak to tu funguje

Registrace

Registrace je zdarma a je nezávazná. Vaše přihlašovací jméno = Vámi zadaný email. Díky registraci si můžete prohlédnout profil zevnitř. Když doplníte údaje, tak uvidíte, jak Vás vidí ostatní. Samotná registrace Vám ale neumožní prohlížet si profily ostatních uživatelů. K tomu musíte získat Status plná práva.

 

O profilu

Status plná práva - Pro získání statusu plná práva je třeba nahrát a nastavit profilovou fotografii (+ vybrat identifikační čtverec), zadat některé osobní údaje a zaplatit členství (nyní za 100 Kč na 6 měsíců). 

Soukromí - Údaje ve Vašem profilu uvidí jen zákazníci se statusem plná práva. Ostatní účastníci mohou vidět pouze malý rozmazaný náhled Vaší profilové fotky s jménem, věkem a znamením zvěrokruhu, bez možnosti Vás identifikovat (nyní ve startovací fázi neuvidí nic).

Video v profilu - Nahrát si video do profilu je příjemná možnost. Pokud to uděláte, můžete vidět videa ostatních. Pokud ne, uvidíte u druhých jen fotografii. U druhých vidíte jen to, co jste sami poskytli. 

Komunikace s ostatními - Máme interní komunikačním systém. Máte-li status plná práva, můžete napsat, komu chcete.

Schvalování - Fotografie, videa a texty v profilech jsou vždy schvalovány administrátorem. Je to z důvodu zachování dobrého jména a poslání videoseznamky Světlo Srdce.

 

 

 

Ceník služeb a platba

Ve startovací fázi je zaváděcí cena 100 Kč (4€) /6 měsíců  (tam se nyní nacházíme) - ceně jsou bonusy zdarma.
V normálním provozu je ceník služeb: 1měs/300 Kč (12€), 3měs/600 Kč (24€), 6měs/900 Kč (36€), 12měs/1200 Kč (48€)

Platit je možné kartou, převodem i složenkou. Používáme platební systém GoPay.

Ukončení smluvního vztahu

U nás je to jednoduché. Zákazník nemusí smluvní vztah nijak vypovídat. Smluvní vztah je ukončen vypršením placeného tarifu, nebo vymazáním profilu zákazníkem. Zanikne-li profil, zanikne smluvní vztah a naopak.

 


přihlášení zapomenuté heslo