Co obnáší testovací fáze seznamky?

V testovací fázi nemusí vše fungovat dokonale. Proto testujeme. Oceníme, když nás upozorníte na veškeré chyby a na to, co nefunguje nebo je na hlavu postavené. Zkrátka když dáte podněty ke zlepšení. Děkujeme.

Co nás zajímá přednostně:

1. Nefunkční funkce - Kliknete na něco a nic, neudělá to to, co má. Odkaz je nefunkční, tlačítko nefunguje, něco se nezobrazuje atd.

2. Zobrazuje se Vám video v mobilu? - Ať už ano, či ne, napište. Sdělte nám prosím, jaký mobil máte a jaký používá systém (iOS, Android, Windows Mobile atd.)

3. Sype se Vám ve Vašem prohlížeči grafika? - Písmenka a obrázky nejsou tam, kde mají být. Něco je něčím zakryté a vůbec to nějak nepasuje. Sdělte nám prosím svůj prohlížeč (Chrome, Mozilla, Internet explorer, Opera atd.) a ideálně i jeho verzi (číslo).

4. Byl problém s registrací, vyplněním údajů či platbou? - Registrační mail spadl do spamu, údaje nešly vyplnit, fotka nešla nahrát, video se neobjevilo, platba se nezaplatila... Popište prosím, co se stalo.

5. Nezdají se Vám VOP (všeobecné obchodní podmínky)? - Něco je Vám v nich najasné, nevyhovují Vám? Pokud si je opravdu celé přečtete, oceníme krátkou zprávu, jak na Vás působí.

6. Jste-li technicky zdatní a máte návrh, jak vylepšit bezpečnost našeho systému, napište, budeme Vám vděční. Věříme však, že naše zabezpečení je dostatečné, věnovali jsme mu mimořádnou pozornost.

7. Našli jste hrubku? Mea culpa, už teď se stydíme. Prosím napište nám to, ať neděláme ostudu dál. 

 


přihlášení zapomenuté heslo