11 nejčastějších pochybností vůči seznamce

Pochybujete a váháte, jestli je seznamka to pravé? Máte své důvody proti? Výborně. U každé z jedenácti pochybností najdeme Vaše přednosti a klady, které můžete využít pro nalezení partnera! Vtip je v tom, že pokud máte všech jedenáct pochybností, máte také všech jedenáct předností!

  Pochybnost Klady a přednosti v ní ukryté
1 Na seznamku chodí pouze podivné existence či zoufalci Vaše klady a přednosti >>>zde
2 Na seznamkách se spíš jenom diskutuje a "chatuje" než seznamuje  Vaše klady a přednosti >>>zde
Seznámení na seznamce je plánovité a nepřirozené Vaše klady a přednosti >>>zde 
Nemám žádnou pořádnou fotku a na video se nikdy nenahraju! Vaše klady a přednosti >>>zde 
Bojím se ztráty soukromí, že kdokoliv z ulice může vidět mé foto Vaše klady a přednosti >>>zde 
Na seznamce jde druhým prioritně o vzhled a o sex Vaše klady a přednosti >>>zde 
Bojím se, že se bude opakovat negativní zkušenost se seznamováním se přes inzerát Vaše klady a přednosti >>>zde 
Seznamka je jen pro zábavu, flirt a dokázání si, že na to mám Vaše klady a přednosti >>>zde 
Na seznamce si nenajdu toho, koho skutečně hledám Vaše klady a přednosti >>>zde 
10  Fotky buď chybí nebo neodpovídají realitě Vaše klady a přednosti >>>zde 
11  Na seznamce je velká konkurence Vaše klady a přednosti >>>zde 

 

Pochybnost 1.

Na seznamku chodí pouze podivné existence či zoufalci

Váš klad a přednost: Rozhodně to znamená, že Vy jste normální, zodpovědný člověk a chcete se setkat se sebou rovným. Máte záměr najít vhodného partnera, na kterého se můžete spolehnout.

Jak to videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

1/ Jsme placená služba, což snižuje výskyt podivných existencí.
2/ Několik administrátorů kontroluje všechny videa a fotky, aby se sem nevloudilo to, co nemá.
3/ Máme svou filosofii, která zodpovědné lidi nadchne a podivné existence odradí

Ještě chceme dodat, že většina lidí na seznamce nemá dostatek příležitostí a času k nalezení partnera. Jsou to slušní lidé, kteří pracují a nechodí hledat známosti po barech. Kdybyste je měli možnost poznat, možná by Vám bylo zpětně trochu líto, že jste je šmahem všechny hodili do jednoho pytle se zoufalci.

Tip pro Vás: Vyberte si do svého profilu jako jednu z hodnot zodpovědnost a napište tam také podrobnější popis toho, co pro Vás znamená.

Pochybnost 2.

Na seznamkách se spíš jenom diskutuje a "chatuje“ než seznamuje

 

Váš klad a přednost: Je jisté, že Vy se seznámit chcete! Že nechcete ztrácet čas nekonečným povídáním v diskusních místnostech, ale najít partnera pro život. Tento typ lidí bývá zdravě akční a často preferujete seznamku jen jako dobrý start. Pak poznává druhého na osobní schůzce.

Jak tento aspekt videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

1/ K nám se lidé chodí seznámit a najít životního partnera. Jsme na to zaměření a maximálně to podporujeme.

2/ Záměrně nemáme chat (diskuze pro účastníky aktuálně připojené k internetu). Tím podporujeme využívání interního systému posílání zpráv konkrétnímu člověku. Kdo se chce seznámit, ten to ocení.

3/ Profil účastníků obsahuje důležité a podstatné informace pro seznámení. Hodně podstatných věcí najdete tam.

Tip pro Vás: Napište si do profilu, že jste akční a máte zájem se spíše sejít. Dejte druhým vědět, že to myslíte vážně. Překvapí Vás, kolik lidí to má podobně jako Vy!

Pochybnost 3

Seznámení na seznamce je plánovité a nepřirozené


Váš klad a přednost: Je pro Vás důležitá spontánnost a také nechat věci přirozeně plynout. Je jasné, že Vy jste typ člověka, který nebude na nikoho tlačit. Ale naopak vnese lehkost do procesu seznámení. Druzí se s Vámi mohou cítit příjemně a bezpečně.

Co na to videoseznamka Světlo Srdce?

Ideální je mít uvnitř sebe v rovnováze dvě kvality - spontánnost a záměr. Videoseznamka Světlo Srdce je stvořena za určitým záměrem. Její cíl je přivést na jedno místo lidi určitých kvalit. Seznamovat se tam je mnohem přirozenější, než se pokusit seznamovat v baru či práci. Seznamka je přirozeně místo určené pro seznámení. Chodit do práce je také plánovité, přesto v ní může nastat mnoho nečekaných a spontánních věcí. Plán a plynutí jsou dvě strany jedné mince. Chceme-li něčeho dosáhnout, potřebujeme plán a současně musíme umět plynout a reagovat spontánně. To druhé Vám zřejmě nechybí. Možná je však na čase posílit svůj záměr. Pokud Vám totiž chybí partner a přáli byste si ho, možná pomůže spojit své přání se záměrem seznamky. Tudíž i s přáním mnoha jiných lidí, kteří také hledají partnera. Třeba právě Vás!

Tip pro Vás: Napište si do profilu, že máte rádi spontánnost a nechat věci volně plynout. Nikdo nemá rád, když na něj druhý tlačí. Takže s Vámi se druzí mohou cítit bezpečně!

Pochybnost 4

Nemám žádnou pořádnou fotku a na video se nikdy nenahraju!

Váš klad a přednost: Chcete působit přirozeně a dobře. Jste normální člověk a bylo by skoro divné, kdybyste nebyli z focení a natáčení se lehce nervózní. Je skoro jisté, že seznámení a vztah berete vážně.

Šest způsobů, jak Vám videoseznamka Světlo Srdce vychází vstříc:

1/ Video není nutnost, ale příjemná možnost. Můžete ho nahrát později, až se v tom budete cítit komfortně
2/ Jednoduchost provedení: Pro Váš profil připravujeme software pro vytvoření fotky a videa. Po technické stránce nemusíte nic řešit, jen párkrát kliknout a máte k dispozici fotku nebo video do profilu. Můžete si vybrat tu nejlepší variantu.
3/ V našich článcích a video-návodech: Jak se nahrát na video a být s tím v pohodě (další články se připravují) Vás podpoříme psychicky i prakticky.
4/ Profesionální podpora – můžete si zajít za naším spolupracujícím fotografem Robertem do ateliéru, který se Vám bude osobně věnovat a za dobrou cenu Vám nafotí profilové fotky a natočí krásné video.
5/ On-line kurz Najít partnera (připravuje se) je zaměřen na zvýšení sebevědomí, sebepřijetí a podobně. Bez nich to totiž drhne. Uvědomte si, že není potřeba být za každou cenu dokonalý. Jde spíše o to být přirozený. 
6/ Zvyšujeme Vaši motivaci k nahrání videa. Dokud to totiž neuděláte, neuvidíte video druhých. A to stojí za to, ne? Navíc je to spravedlivě motivující. Jedna z hodnot, kterou vyznáváme, je totiž rovnováha.

Tip pro Vás: Věřte tomu, že pořídit si fotku nebo krátké (třeba jen několika vteřinové) video je jednodušší, než si teď myslíte. Jako ostatně všechno z čeho máme strach dopředu. A říká se, že pokud chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte udělat něco, co jste ještě nikdy neudělali! Navíc partnerství sebou nese mnohem větší zkoušky odvahy, než si stoupnout na chvíli před objektiv. Nemyslíte?

Pochybnost 5

Bojím se ztráty soukromí, že kdokoliv z ulice může vidět mé foto

Váš klad a přednost: Chráníte si sami sebe. Hledání partnera považujete za intimní věc.

Jak to videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

Chráníme soukromí našich klientů! Běžný uživatel našeho webu nemá přístup k ostrým fotkám v původní velikosti. V testovací fázi seznamky není vůbec možné vidět cokoliv jiného než demoprofily. V normálním provozu to jediné, co může nezaregistrovaný uživatel po stisknutí tlačítka Hledej partnera vidět, jsou malé rozmazané náhledové fotky (necelé 2x2cm). Z těch není možné nikoho identifikovat. Cílem je dát běžnému návštěvníku webu pouze na vědomí, že někdo podle jeho kritérií tu je. Možná se někdo zaregistruje právě k vůli Vám!

Tip pro Vás: Těšte se z toho, že u nás jste v bezpečném prostoru. Uvědomte si, že co řeknou druzí, je méně důležité, než naplnění Vaší touhy být ve dvou. Chraňte si své soukromí při komunikaci s druhými. Pokud máte nedořešené vztahy, tak buďte k druhým upřímní, hraní si "na schovku" ke štěstí nevede.

Pochybnost 6

Na seznamce jde druhým prioritně o vzhled a o sex

Váš klad a přednost: Vám jde spíše o vážný vztah a o duši. Výborně! Mnoho takových mužů i žen chodí přednostně k nám, na naší videoseznamku Světlo Srdce!

Jak to videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

1/ Naše transparentnost a filosofie může na některé lidi působit tak, že radši půjdou jinam. Jsou přece seznamky, kde se cíleně loví. Hledají se erotické zážitky a žhavý sex. U nás se spíše cíleně hledá vhodný partner pro život. Co s ním pak budete v soukromí provozovat je na Vás :-).
2/ Na naší seznamce se vyhledává vhodný partner také podle typu vztahu, který hledá. Zadáte-li si, že hledáte pouze lidi, kteří hledají životního partnera, nebo jste uvedli, že jste otevřeni vážnému vztahu, tak odfiltrujete ty, kteří hledají prioritně Flirt.
3/ V profilech můžete studovat, jaké hodnoty Váš protějšek vyznává. To Vám mnohé napoví.
4/ Něco ke vzhledu: Ruku na srdce! Vzhled je také důležitý. I Vám na něm aspoň z části záleží. Jinak byste to neřešili. Pokud máte výhrady vůči sobě a svému vzhledu, tak hlavním lékem, který známe je sebepřijetí a sebeláska. V on-line kurzu Najít partnera se tomu věnujeme. Pokud jste žena a chcete udělat nějaké vnější změny ve svém zevnějšku, zhubnout či vypadat mladší, připravujeme on-line kurz Být přitažlivá, kde na tomto tématu budeme pracovat.
5/ Něco k sexu: Chceme též podotknout, že sex je přirozená součást života. Ani vzhled, ani sex není dobré přeceňovat nebo podceňovat. Jde o to najít zlatou střední cestu pro sebe a partnera!

Tip pro Vás: Buďte při hledání partnera transparentní. Zaškrtněte v profilu možnost: životní partner nebo otevřený-á vážnému vztahu a nezaškrtávejte Flirt. Vyplňte pečlivě své životní hodnoty, ať druzí vidí, kdo jste, co chcete a co nechcete. Také si nepředstavujte, že by Vás někdo chtěl podvést. Naopak. Vizualizujte si ideálního partnera pro Vás. A pečlivě studujte profily těch, s kterými se chcete sejít!


Pochybnost 7

Bojím se, že se bude opakovat má negativní zkušenost se seznamováním se přes inzerát


Váš klad a přednost: Jste opatrní a máte zkušenost. Pečujete o sebe. Již jste zkoušeli hledat partnera přes inzerát. Tudíž jste našli odvahu a překonali strach či předsudky. Máte s tím svou vlastní zkušenost, z které se můžete poučit.

Nejčastější negativní zkušenosti při seznamování se přes inzerát

Možná jste zažili schůzku naslepo a dopředu jste nevěděli jak dotyčný/á vypadá. Mohlo se stát, že jste při setkání na první pohled věděli, že schůzka je zbytečná. Odtrpěli si to a šli domů. Tomu můžete alespoň částečně předejít na naší videoseznamce Světlo Srdce. Dopředu víte, s kým máte tu čest (profilovou fotku tu má každý, profilové video je dobrovolné).
Možná se Vám stalo, že až na schůzce se projevil záměr, nebo povaha druhého. Bylo Vám nepříjemně a litovali jste, že jste tam šli. Nebo se mohlo stát, že dotyčný se schůzkou otálel, odkládal ji nebo na domluvenou schůzku nedorazil. To všechno se může stát a asi žádná seznamka Vám nezaručí, že rande bude skvělé, nebo že se uskuteční. Snažíme se nepřímo takové situace eliminovat:

Co pro Vás videoseznamka Světlo Srdce dělá?

1/ Nabízíme kvalitu, dobrou filosofii a transparentnost. Tím se snažíme, aby zde byli kvalitní a zodpovědní lidé.
2/ Údaje v profilu (foto a video, hodnoty atd.) Vám dávají možnost vědět o druhém co nejvíce dřív, než na schůzku vůbec půjdete. Šetří to Váš čas.
3/ Máte-li zájem, nabízíme způsoby jak se sebou pracovat, pěstovat si sebeúctu i zásady, jak se správně seznámit (on-line kurzy, články)
4/ Celkově šíříme dobré naladění. Tím vším nepřímo ovlivňujeme, kdo se na naší seznamku přihlásí.

Zbytek je Vaše vlastní lekce. Lekce o Vašich hranicích a růstu. Ať už Vaše předchozí zkušenost byla jakákoliv, můžete se z ní poučit? Uvědomit si třeba, co by mělo být příště jinak, abyste se vyhnuly možným nepříjemnostem? Co můžete ovlivnit Vy svou opatrností? Můžete si uvědomit jakou kvalitu potřebujete rozvinout? Třeba sebeúctu, asertivitu, chránit si své hranice, umět věci vyjasnit dopředu a stát si za sebou? Byla by škoda kvůli předchozímu negativnímu zážitku zavrhnout on-line způsob seznamování, který úspěšně využívají tisíce seriózních lidí. A nepotkat tak toho pravého!
Hana Vovsová absolvovala 56 schůzek, až nakonec našla svého budoucího manžela. Napsala o tom knihu „Láska na první kliknutí“. Možná Vás to inspiruje a dodá odvahu!

Tip pro Vás: Poučte se a hledejte dál. Obraťte svoji zkušenost v přednost. Využijte všech výhod naší seznamky, abyste předešli zklamání.


Pochybnost 8

Seznamka je jen pro zábavu, flirt a dokázání si, "že na to mám"

Váš klad a přednost: Víte, že do kvalitního vztahu nepatří "hry" a "dokazování si". Seznámení berete zodpovědně, hledáte životního partnera a nechcete druhé zbytečně zraňovat. Jste ideální kandidát pro videoseznamku Světlo Srdce.

Čtyři způsoby jak to videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

1/ Jsme placená služba, což snižuje výskyt lidí, co si jen hrají nebo si dokazují svou hodnotu a partnera skutečně nehledají.
2/ Máme svou filosofii, která nadchne především lidi, kteří hledají životního partnera a vztah berou jako školu růstu a radosti.
3/ Na naší seznamce se vyhledává vhodný partner také podle typu vztahu. Zadáte-li si do kritérií, že hledáte pouze lidi, kteří hledají životního partnera (vážný vztah), tak z 99% odfiltrujete ty, kteří hledají třeba jen Flirt. Chceme ale podotknout, že flirt a zábava jsou přirozenou součástí života. Jen je třeba si vybrat, co momentálně chcete a preferujete a řídit se tím.
4/ Můžete vybírat vhodného partnera také podle hodnot, které vyznává. Komu záleží na vztahu a hledá něco víc, vyplní si životní hodnoty a napíše, co pro něj znamenají. 

Tip pro Vás: Napište si do profilu, že to myslíte vážně, hodně lidí to velmi ocení. Dívejte se podrobně na profily účastníků, jejich hodnoty a vybírejte moudře.

Pochybnost 9

Na seznamce si nenajdu toho, koho skutečně hledám

Váš klad a přednost: Máte více či méně jasnou představu o tom, koho hledáte. To má dnes málokdo. Zřejmě také víte, co nechcete. To je moudré. Možná máte pochybnost 1, 6, nebo 8 – jinými slovy nechcete potkat podivné existence, zoufalce, nebo někoho, kdo hledá jen flirt, sex, zábavu a jde mu jen o Váš vzhled a ne Duši. Nebo máte jiné požadavky? Co přesně hledáte?

Co na to videoseznamka Světlo Srdce:

Profily účastníků jsou všestranné. Zahrnují kromě základních údajů také vizuální a auditivní stránku (foto a video). Dále životní hodnoty, zájmy a styl. Navíc popis „Vize mého ideálního partnera“, kde si můžete přečíst, jestli se protějšek hodí přímo na Vás. Ve svém vlastním profilu můžete do volného pole napsat svá specifika. Možná budete mile překvapeni, že naleznete spřízněnou duši. Trend seznamování se přes internet se v dnešní hektické době stává běžným. Takže moudrý člověk neodmítá nabídku dřív, než se podívá z blízka. Navíc souzníte-li s naší filosofií, pak je jisté, že u nás najdete sobě podobné.

Tip pro Vás: Pokud jste vyzkoušeli hledat partnera na všech místech a všemi způsoby, které Vás napadly a přesto jste sami, zkuste něco jiného. Překonejte předsudek a zkuste to s námi - jsme jiní. Ve svém profilu buďte specifičtí a dejte jasně najevo, co chcete. Možná budete velmi mile překvapení. Možná si někdo, na základě Vašich kritérií, najde Vás!

Pochybnost 10

Fotky buď chybí, nebo neodpovídají realitě

 

Váš klad a přednost: Jste poctiví a čestní. Záleží Vám na pravdivosti a hrajete fér. Jste ochotní se ukázat a chcete vidět, s kým máte tu čest. Sami byste použili jen aktuální fotku.

Jak to videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

1/ Fotka je součástí funkčního profilu. Bez ní to u nás nejde.
2/ Pokud si klient vytvoří profil pouze s fotkou, nemůžeme zamezit, že použije neaktuální. Ale video nelže. Pokud si ho tedy klient nahraje, není se o čem bavit.
3/ Upřímnost je jeden z pilířů naší filosofie. Věříme, že to přiláká lidi jako jste Vy.

Tip pro Vás: Vyberte si jako jednu z hodnot do svého profilu: čestnost, pravdivost, upřímnost. Najdete tak sobě podobné.


Pochybnost 11

Na seznamce je velká konkurence

 

Váš klad a přednost: Jste realističtí. Víte, že na seznamce je hodně lidí a velký výběr. Asi jako každý člověk, chcete být výjimeční a nebýt jen v řadě. Chcete najít někoho, kdo si Vás bude cenit a uvidí Vaše klady. Možná hledáte vhodnou strategii jak potkat toho pravého.

Jak to videoseznamka Světlo Srdce ošetřuje:

1/ Jsme jiní. Máme osobní přístup. Chceme, aby se naši klienti cítili jedinečně a našli toho pravého partnera pro sebe.
2/ Neustále zdokonalujeme kritéria vyhledávání, která si může klient zadat. Když pečlivě vyplníte profil, snáze Vás najde ten, kdo hledá někoho jako jste Vy.
3/ Součástí našeho on-line kurzu Najít partnera jsou lekce na zvýšení sebevědomí, překonání strachů a obav, zbavení se negativních přesvědčení o sobě a celkové zvýšení atraktivity pro potenciálního partnera... A také meditace pro přitažení si partnera Duše. V této rovině se na konkurenci a náhodu nehraje. Když se vzájemně hledají dva lidé a pokud přišel ten pravý čas, poznají se.

Tip pro Vás: Buďte velmi specifičtí, ukažte svou jedinečnost, na videu, v textu o sobě a hodnotách, které jste vybrali. Vezměte to skutečně seriózně a vážně. Váš záměr Vám přitáhne toho pravého.

 

Doporučení

Pamatujte: Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, udělejte něco, co jste nikdy neudělali. Rozpusťte zbytek starých obav a předsudků a začněte hledat svého vysněného partnera spolu s námi! Pomůžeme Vám!

  

 autorka článku: Květa Kolouchová

P.S. Pokud patříte k té menšině, která má i po přečtení celého článku nějakou jinou závažnou pochybnost, přečtěte si prosím Jak to tu funguje, Obchodní podmínky a Ceník. Pokud i tak pochybnost přetrvává, napište mi jí, zajímá mě to. 


přihlášení zapomenuté heslo